kpgml.at.ua/
Офіційні ресурси

Олімпійський тиждень                Фото

Перший хід

07 вересня 2011 року в рамках олімпійського тижня в ліцеї розпочалися змагання з шахів. Понад двадцять шахістів зайняли місця за шаховими дошками і боротьба інтелектуалів розпочалась. Під кінець змагань четвірка найсильніших розпочала боротьбу за призові місця. Після фінальних зустрічей місця розподілились даним чином:

І місце – Полонський Олексій (група №13)

ІІ місце – Семенець Руслан (група №6)

ІІІ місце – Глущенко Владислав (група №8)

Настільний теніс

09.09.2011 року

Тридцять учасників зібрали змагання з настільного тенісу. Запекла боротьба велася за кожний м’ячик, а в результаті найсильнішими стали:

ІІІ місце – Шапіров Іван (група №11)

Так завершились змагання з гирьового спорту. Спортивний майдан, де проходили змагання, рекордно набився глядачами і свято сил розпочалося. Призерами стали наші найкращі спортсмени, але і першокурсники дебютували досить вдало: Нестеренко Андрій (гр. №1), Первиненко Андрій (гр. №8), Найда Віктор (гр. №12), Голуб Дмитро, Полонський Олексій (гр.№13) в майбутньому складуть достойну конкуренцію чемпіонам.

Районне свято та спортивні змагання

11.09.11

Спортивне свято, присвячене Дню фізкультури та спорту, зібрало тисячі спортсменів та колективів на стадіоні ДЮСШ №10 Саксаганського району.

Свято розпочалося видовищними показовими виступами спортсменів району, де прийняли участь наші спортсмени гирьовики, які показали клас у жонглюванні. Спортсменів привітав голова Саксаганської районної у місті ради Бєліков К.

Прапор України підняли наші чемпіони з боксу, майстри спорту Міжнародного класу Іван Сєнай, Хитров Євген і свято продовжилось змаганнями з арм-спорту, перетягуванням канату та естафетою. Найкращі результати учні ліцею показали в перетягуванні канату, де у фіналі ми програли лише суворовцям і зайняли друге місце.