Пт, 27.12.2024, 5:20:09
КРИВОРІЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЛІЦЕЙ
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть сайт
javascript:; javascript:;
Всего ответов: 1145
kpgml.at.ua/
Офіційні ресурси

 Бібік Володимир Савович
     
Майстер виробничого навчання Бібік Володимир Савович працює в ліцеї з 1973 року. Освіта – вища, закінчив Криворізький гірничий інститут. Загальний стаж роботи: 45 років. Стаж роботи у даному колективі – 33 роки.

Трудову діяльність почав в 1960 році на виробництві. В ліцеї постійно працює на групах гірничого профілю. За час роботи в навчальному закладі показав себе, як сумлінний, ініціативний працівник, вимогливий як до себе так і до учнів. Володіє добрими педагогічними і організаторськими здібностями, широко і результативно застосовує особистісно-орієнтовані технології навчання і виховання, приділяє велику увагу індивідуальні роботі з учнями. Цікаво провести урок виробничого навчання, прищеплюючи любов до професії – таку мету ставить перед собою Володимир Савович. Відкриті уроки, які проводить майстер виробничого навчання як для ІПП ліцею, так і для міської секції гірничих професій завжди стають своєрідно. Школою педагогічної майстерності для молодих педагогічних працівників. Бібік В.С. постійно працює над підвищенням педагогічної майстерності, згідно з графіком проходить курси, а також стажування на підприємствах міста. Свій багатий досвід передає молодим майстрам в/н, очолює постійно діючий семінар-практикум «Майстер-клас». З метою виявлення кращого з професії та підтримки духу суперництва в ліцеї традиційно проводяться конкурси фахової майстерності серед учнів, а також серед майстрів в/н по слюсарній справі, які організовує і проводить Бібік В.С.

За роки праці на посаді майстра виробничого навчання він неодноразово виступав на конференціях, педагогічних читаннях, проводив конкурси професійної майстерності як серед учнів, так і серед молодих майстрів, ділився досвідом підготовки кваліфікованих робітників з гірничих професій на засіданнях методичної секції ліцею та міста, неодноразово проводив відкриті уроки з виробничого навчання. Учні, яких вчить Бібік В.С. випускались з розрядами згідно кваліфікаційної характеристики, а також з підвищеними розрядами. Окремі випускники працюють майстрами і бригадирами на базових підприємствах. Бібік В.С. приймає активну участь у суспільному житті ліцею.

В своїй роботі велику увагу приділяє вихованню учнів, підтримує тісний зв’язок з батьками.

Групи, з якими працює Володимир Савович постійно займають призові місця в конкурсах і змаганнях завдяки сильному складу активу групи та вмілої роботи з ним.

За сумлінну роботу Бібік В.С. неодноразово нагороджувався грамотами Міністерства металургії СРСР, УРСР, обласного управління профтехосвіти, Криворізького методичного центру профтехосвіти, міського виконкому, районного виконкому, є відмінником народної освіти. У 2008-2009 навчальному році отримав звання «Видатний патріот Придніпров’я в системі профтехосвіти» у конкурсі «Патріот Придніпров’я».

МАКАРОВ ВІТАЛІЙ ЮХИМОВИЧ

  З 1982 р. директор ПТУ № 37 Макаров Віталій Юхимович, 14.11.1934 р.н. У 1953 році закінчив гірничо-промислове училище №2, м.Кривий Ріг Дніпропетровської обл., працював електрослюсарем в ш. «Гігант» м. Кривого Рогу. В 1961р. Рубіжнаський індустр.-педагогічний технікум Луганської обл., в 1969р. гірничорудний інститут у м. Кривому Розі. Викладач вищої категорії (2001), старший викладач (2001). Працює в системі ПТО 48р., 1960-1970рр. – майстер в/н, ст. майстер СПТУ №30, 1970-1973рр. – ст. майстер Профтехцентру, м.Аннаба (Алжир); 1973-1973рр. – заст. директора з НВР, з 1975 - директор СПТУ№29. В 1979 році направлений на роботу за кордон – працював радником в профтехучилищі міста Аін-Тая, Алжир. З 1982 по 2000 р.- директор ПТУ №37. Голова ради ветеранів ПТУ у м. Кривому Розі. Учасник V з’їзду учителів освіти УРСР (1987). Заслужений працівник ПТО СРСР (1976). Нагороджений медаллю. Сьогодні працює в Криворізькому професійному транспортно-металургійному ліцеї.

Дроздовська Ганна Онуфріївна 
 

  Дроздовська Ганна Онуфріївна народилася в м. Кременець Тернопільської області в сім’ї робітника. В 1938 році поступила на навчання в Кременецьку середню школу №3, де закінчила 7 класів. В 1947 році вступила на навчання в Кременецьке педагогічне училище, яке закінчила в 1951 році за спеціальністю: «Вчитель початкової школи».
   Після навчання працювала піонервожатою в школі №1 м. Кременець, в 1952 році була обрана в бюро РК ЛКСМУ, де працювала завідуючою шкільним відділом до липня 1953 року. В серпні 1953 року переїздить в м. Кривий Ріг, працює старшою піонервожатою в середній школі №31, з жовтня 1955 року працювала завідуючою дитячим сектором ПК Коксохімзаводу. З вересня 1956 року до липня 1966 року працювала вчителем 1-4 класів в середній школі №72. З 01.09.1966 року по 24.12.2003 року працювала в КПГМЛ на посаді бібліотекаря, лаборанта, майстра виробничого навчання. За час роботи проявила себе добросовісним, ініціативним, старанним працівником. Свої посадові обов’язки виконувала відмінно. Велику увагу приділяла зайнятості учнів у позаурочний час. Була керівником агітбригади, клубу «Поезія».
     За сумлінну роботу Дроздовська Г.О. нагороджувалась грамотами виконкому Криворізької міської ради, дипломом Криворізького міськкому Компартії України та міської ради депутатів трудящих на честь 200-річчя м. Кривого Рогу, дипломом ІІ ступеня за зайняте ІІ місце в огляді-конкурсі, присвяченому 175-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, грамотою обласного управління, медаллю «Ветеран праці».

 Пишна Раїса Григорівна

    
Пишна Раїса Григорівна народилася с. Мозоліївна Кіровоградської області. З 1950 року по 1960 рік навчалась в середній школі. З 18.10.1960 року по 04.09.1967 року працювала в «Кривбасрудбуд» та домобудівельному комбінату – муляром. З 05.09.1967 року по 01.07.1970 року навчалась на денному відділенні Криворізького гірничорудного інституту за спеціальністю: «Гірничий інженер-електрик». З 01.08.1970року по 17.09.2008 року працювала в Криворізькому професійному гірничо-металургійному ліцеї викладачем спеціальних дисциплін, майстром виробничого навчання.
     Раїса Григорівна має великий педагогічний стаж, високий рівень методичної підготовки, досконало володіє ефективними формами і методами педагогічної діяльності, дисциплінована, працелюбна. Очолювала та організовувала роботу методичної комісії гірничих професій. На високому рівні проводила відкриті уроки, виховні години, декади спеціальних предметів гірничих професій. Пишна Г.Р. урівноважена, доброзичлива, відповідальна людина. Має позитивний вплив на учнів, користується заслуженим авторитетом в колективі. Внесла вагомий внесок в створення кабінету з «Охорони праці». Приймала участь в обласних конкурсах на кращий кабінет з «Охорони праці». Розробила посібник для предмету «Стропальна справа». Має кваліфікаційну категорію – «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Вчитель-методист».
     За сумлінну роботу Пишна Г.Р. має державні нагороди медаль «Ветеран праці», «Відмінник освіти України», грамоти ГУОіН Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Криворізької міськради, Саксаганської райради

Лівшиць Віра Семенівна 
 
    Лівщиць Віра Семенівна, 7.01.1941р.н., в 1963 році закінчила Криворізький державний педагогічний інститут по спеціальності «Математика, фізика». З 1963-1966 рр. працювала учителем математики Вінницької середньої заочної школи. З 1966 року - на посаді вчителя фізики в середній школі №20 м. Кривого Рогу. З 1967 року - викладач математики в ГПТУ №27, №28, СПТУ №59. З 1994 року по 2007 рік працювала в Криворізькому професійному гірничо-металургійному ліцеї - викладачем математики, спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання – викладач-методист (нагороджена медаллю «Ветеран праці», «Відмінник освіти України», почесна грамота Міністерства народної освіти УРСР, грамоти ГУОіН, Криворізького міськвиконкому і Саксаганської райради).
   Віра Семенівна талановитий педагог, ініціативна, творча особистість, з високим почуттям відповідальності. Добре володіла методикою навчально-виховної діяльності, мала ґрунтовну фахову підготовку. В творчому доробку викладача різноманітні форми проведення уроків та позакласних заходів на рівні міських методичних об’єднань, семінарів-практикумів. Педагог охоче надавала практичну допомогу колегам ліцею і міста. Приймала активну участь в розробці методичних матеріалів, узагальненню передового педагогічного досвіду викладачів міста. Розробила методичні рекомендації «Міжпредметні зв’язки на уроках математики», «Естетичне виховання на уроках математики».

Швець Любов Федорівна

                                 

   Швець Любов Федорівна працює в Криворізькому професійному гірничо-металургійному ліцеї з 1974 року. Розпочала свою роботу вихователем-педагогом в’єтнамських учнів. На посаді заступника директора з АГЧ працює з 1996 року. Загальний стаж роботи – 42 роки.
    Швець Л.Ф. здійснює керівництво по господарчому обслуговуванню училища. Постійно працює над збереженням м’якого інвентарю, меблів, споруд, комунікацій, при необхідності організовує їх ремонт та поповнення. Забезпечує зберігання в належному санітарному стані приміщень ліцею та прилеглої території; безаварійну роботу водоводу, каналізації, тепла та енергопостачання. Постійно працює над проблемою раціонального використання енергоносіїв. Приймає участь у своєчасній та якісній підготовці ліцею до роботи в осінньо-зимовий період.
    Керує роботою молодшого обслуговуючого персоналу.
    Користується авторитетом серед працівників та учнів ліцею. Приймає активну участь в громадському житті, культурно-масових та внутріліцейних заходах.
    Всі доручення і службові обов’язки виконує сумлінно. Вона оперативно вирішує всі питання, вміє керувати підлеглими.
    Має державну нагороду - медаль «Ветеран праці», грамоти ГУОіН Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Криворізької міськради, Саксаганської райради.

Шевченко Тамара Петрівна

   Шевченко Тамара Петрівна народилася 28.01.1937р. в м. Дніпропетровськ в сім’ї робітника. В 1951р. закінчила 7 класів школи № 96 м. Дніпропетровська і вступила на навчання в Дніпропетровське педагогічне училище, яке закінчила в 1954 році за спеціальністю «Вихователь дитячого садочку». З 01.09.1954р. по 15.03.1970р. працювала вихователем дитячого садочку №1 та №5 м. Кривого Рогу. В Криворізькому професійному гірничо-металургійному ліцеї з 16.03.1970р. працювала на посадах вихователя гуртожитку, вихователя групи в’єтнамців, а з 01.10.1984р. – 21.08.2005р.- майстер виробничого навчання. В 1987р. закінчила вечірнє відділення Криворізького гірничого технікуму електромеханічного факультету за спеціальністю «Гірничий технік-автомеханік».
    За час роботи в КПГМЛ проявила себе відповідальним робітником, добросовісно відносилась до виконання своїх службових обов’язків, постійно займалась самоосвітою. Як майстер виробничого навчання з задоволенням відвідувала семінари, конференції, педагогічні читання. Урівноважена, доброзичлива, тактовна у спілкуванні. Як вихователь приймала участь у проведенні культурно-масових заходів для учнів училища. Була керівником драматичного колективу училища. Користується заслуженим авторитетом у співробітників та випускників ліцею.
    Має державну нагороду - медаль «Ветеран праці», грамоти ГУОіН Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Криворізької міськради, Саксаганської райради.

Офіційні ресурси

Пошук
Календар
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
статистика сайта
Всего: 24
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0

Октябрят: 23
Пионеров: 0
Помощников:
Модераторов: 0
Инквизиторов:
Замов.админа:
V.I.P:

Парней: 15
Девушек: 9
Copyright MyCorp © 2024
КРИВОРІЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЛІЦЕЙ