Чт, 09.07.2020, 3:21:27
КРИВОРІЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЛІЦЕЙ
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть сайт
javascript:// javascript://
Всего ответов: 1136
kpgml.at.ua/
Офіційні ресурси

Дорогі випускники!

 

  • Вітаю вас із закінченням вищих та професійно-технічних навчальних закладів!
  • Позаду роки навчання, попереду робота, побудова кар'єри, вибір життєвого шляху. Молоді, енергійні, освічені люди потрібні українській науці та інноваційній економіці Дніпропетровщини.
  • Ви будете сьогодні і завтра визначати інтелектуальний і творчий потенціал регіону та країни. Ви – молода еліта Дніпропетровщини, наш кадровий ресурс, здатний зробити Україну сильною і процвітаючою.
  • В області проводиться серйозна робота, щоб диплом випускника-дніпропетровця вищого або професійно-технічного навчального закладу був своєрідним знаком якості освіти. В економіку регіону залучаються значні інвестиції для створення нових підприємств і тисяч робочих місць.
  • Ви здобули освіту за спеціальностями, які затребувані сучасним суспільством. Нехай отримані знання допоможуть вам повною мірою реалізувати свої таланти, прагнення і мрії.
  • Перед тими, хто здатний наполегливо працювати, вдосконалювати свої знання та навички, життя відкриває найширші можливості для самореалізації.
  • Упевнений, що весь свій талант, всі свої знання і енергію ви направите на розвиток науки, підприємств, регіональної економіки на благо Дніпропетровщини та всієї України.
  •  

 

З повагою

 Віце-прем’єр міністр України                                             Олександр ВІЛКУЛ31 травня 2013 року у палаці культури "ДП ВАТ Центральний гірничо-збагачувальний комбінат "Овація" відбувся заключний гала-концерт "Фестивальний дивограй профтехосвіти". В рамках проведення фестивалю в фойє було організовано виставку творчих робіт учнів і педагогів ліцею. Наш ліцей представив реальну дипломну роботу учня групи №10 Бугая В. "Електрична схема перекидача рудникових вагонеток" (керівник проекту - викладач спецдисциплін Скорик С.І.). Викладачі та майстри в/н ліцею - Новоточинова О.С., Пивовар Н.П., Сокур Л.В., Денгаур Г.А. -  надали чудові вишиванки, поробки з бісеру, вироби з матеріалів моря. Учні гуртка "Юний технік" виготовили стенд "Герб КПГМЛ".
     
9 травня 2013 року на стадіоні ДЮСШ №10 відбувся районний турнір з міні-футболу сеоед збірних команд професійно-технічних навчальних закладів, присвячений 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та 100-річчю Олімпійського руху в Україні.Команда ліцею в цікавій та захоплюючій грі виборола бронзові нагороди.
  
17 квітня 2013 року Палац культури ім. Артема радо відкрив двері для наших учнів. І я дивувалася: як суворі, спокійні майбутні робітники уміють бути такими яскравими і талановитими на сцені? Адже цьогорічний парад талантів профтехосвіти проходив під гаслом «Рік творчості дитини». І таланти розкриваються, мов ніжні пелюстки білої лілеї. На сцені розпустила свої пелюстки біла квітка лілеї, а там – юна перлина – Бондарєва Катеринка нанизувала янтарні нотки чудової пісні «З Днем народження, Україно». А навколо квітки розкривали у танці дівчатка рушниками щирість і гостинність української душі.

Є така приповідка: «Не перевелись ни духом, ни силушкой богатыри на земле Русской». А ми беремо дух і силу із сивої давнини, зі слов’янських джерел і як підтвердження цьому був чудовий виступ наших спортсменів (Спортивний калейдоскоп) та авторська пісня «Русь голубоглазая» у виконанні Степаненко Влада та Тетерука Андрія, а ложки ансамблю юних ложкарів так і кликали в танок своїми переливами ритмів.

Стихає у залі шепіт і чутно як в ритмах повільного вальсу б’ються юні серця. Мов панянки випливають граційно дівчатка, а їх у чорних фраках підтримують молоді джентльмени – їхні партнери по танцю. Адже вальс – танок закоханих, і наші учні закохалися у музику, у рухи вальсу. Було помітно хвилювання, але «суцвіття» як весняний букет пливло в акордах вальсу.

Кажуть, що сучасна молодь оснащена технікою, а серця і їхні душі черстві і закриті, але я хочу заперечити – наша молодь уміє вчитися, любити, говорити про свої почуття. Навіть, якщо всі слова будуть вимовлені англійською мовою – вони будуть зрозумілі для глядачів і слухачів, бо слова про кохання зрозумілі на будь-якій мові. А отже дует Денгаура Сергія та Бондарєвої Катерини був яскравим цьому підтвердженням. Кажуть, що весна пробуджує землю, а народ – народжує таланти. Тож на творчому небосхилі нашого ліцею з’явився ще один новий співочий дует: Голоус Віталій та Бутусова Марія.

Прошумить весняний дощ і змиє зимову сонливість, і розкриє  справжнє кохання у прекрасному контемпі двох закоханих сердець (Петраш В., Бондарєва К.). А потім серед глядачів піднімаються учасники сучасного танцю і починається фейерверх рухів прямо у глядацькій залі. Родзинкою цього танцю стали двоє маленьких хлопчаків (Клещенко Матвій та Іванов Дмитро).

Такі хореографічні композиції стають популярними серед сучасної молоді. Бо несуть в собі принцип толерантності, взаєморозуміння.

І лине музика кохання як гімн весни і народження нового життя на крилах вільного птаха у піднебесся… З кожною ноткою розправляє птах свої крила назустріч сонцю,  назустріч коханню і весні (Білик М.).

І ось останні акорди фінальної пісні…

Відмайоріли червоні маки на сцені, відтанцювали вальс і «Флеш-моб», навіть малеча, відлунали акорди пісень. А в душі оселяється спокій. Та чи надовго? Ні! Це просто невеличка пауза перед новим стартом, щоб переосмислити зроблене, проаналізувати помилки і почерпнути нове натхнення у силі і красі рідної землі. А молоді хочеться щиро побажати радості від спілкування і творчих злетів. І хай гучніше лунають фанфари весни у закоханих і юних серцях, щоб квітнули таланти на рідній землі Криворіжжя.


      

04 квітня 2013 р. на базі Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею відбувся міський семінар керівників фізичного виховання.  В рамках роботи секції відкритий урок провів керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури  Мараховський Ю.П. Тема уроку "Атлетизм" для учнів І курсу гірничої професії. Викладач, врахувавши анатомо-фізіологічні особливості дітей, правильно дозував навантаження; дотримувався принципів послідовності, провів урок методично грамотно. Методист КрММЦ ПТО Кичук С.Є. та колеги схвально та на високому рівні оцінили роботу викладача.


02 квітня 2013 р. в ліцеї традиційно пройшов  День відкритих дверей. На свято були запрошені учні загальноосвітніх навчальних закладів, представники базових підприємств, замовники кадрів. В холі ліцею гостей пригощали запашним чаєм та печивом, знайомили з виставковими матеріалами. Школярі мали змогу оглянути матеріальну базу ліцею. В актовій залі присутніх привітав директор ліцею Касьян В.А.  Заступник директора з НВЧ Шестак Н.Л. ознайомила присутніх з професіями, за якими готують спеціалістів у навчальному закладі. Досвідом роботи поділились і старожили ліцею: майстер виробничого навчання Подвалюк В.М. та колишній гірник, а тепер майстер виробничого навчання Чирва С.М. Колектив художньої самодіяльності веселив присутніх гарними та задушевними піснями. Сподіваємось, що учні шкіл зроблять правильний вибір та поповнять ряди молодих робітників.
   

28 березня 2013 р.    в ліцеї відбулося  засідання міської секції школи класного керівника. Методист Криворізького міського методичного центру ПТО Керницька Тамара Василівна  привітала учасників секції та розповіла про систему виховної роботи в ліцеї. Зі вступним словом звернулася до присутніх методист ліцею Вдовиченко М.М.  Голова методичної секції класних керівників Патерило Т.М. розповіла про нетрадиційні форми виховання як засіб організації творчої діяльності учнів. Заступник директора з НВР Клещенко І.М. ознайомила присутніх з системою роботи класних керівників ліцею. Викладач української мови та літератури Бондарєва Л.А. презентувала свої творчі доробки. Психолог ліцею Денгаур Г.А. провела цікавий тренінг. Всі учасники отримали матеріали засідання на електронних носіях.

    


27 березня 2013р.  на базі Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею вперше пройшла міська олімпіада із спецдисциплін гірничого профілю серед учнів гірничих ліцеїв міста. 
Учасники олімпіади показали достатній рівень знань з предметів професійно-теоретичної підготовки через тестування, виконали практичні завдання з гірничої справи, а також прийняли участь в учнівській технічній конференції. 
Цікавими були виступи та презентації учасників олімпіади з питань: «Геологія Кривбасу», «Сучасне обладнання та технології на шахтах Криворізького басейну». 
Переможцем 
  олімпіади став учень Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею – Рузанов Олексій. 
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!


  

 22 березня 2013 року   в рамках роботи міської секції старших майстрів виробничого навчання та майстрів енергетичного профілю на базі ліцею пройшов міський семінар-практикум "Шляхи формування професійної компетентності кваліфікованого робітника". В рамках роботи семінару учасники мали змогу ознайомитися з навчально-матеріальною базою ліцею. Майстер виробничого навчання Калинович Н.С. провела відкритий урок  з теми "Пуск електричного асинхронного двигуна з короткозамкнутим ротором змінного струму за допомогою реверсивного магнітного пускача."  
     

Сучасній людині, безумовно, необхідно мати уявлення про основи споживання, про права споживачів та користування ними в конкретних ситуаціях.
          Не секрет, що постійне системне навчання споживчим знанням, починаючи з раннього віку і впродовж усього життя, суттєво впливає на вироблення у людей розумної й адекватної поведінки в процесі споживання товарів і послуг.
        З метою формування раціонального споживчого мислення учнів, що ґрунтується на законах споживання та природній потребі людини в якісному й безпечному добробуті, природному прагненні до поліпшення якості особистого та суспільного життя, в навчальному закладі з 11 по 15 березня 2013 року в КПГМЛ пройшов тиждень економічних дисциплін до Дня споживчих знань.


        Заходи тижня були направлені на формування раціональної економічної поведінки, інформування та консультування учнів, розвитку їх раціонального економічного мислення, адаптованого до реального життя. Це і учнівські дискусії "Права споживачів і моя професія" в групах, і інформаційні години спілкування "Чому нам потрібні економічні знання?"і бібліотечна виставка.


До Всесвітнього дня прав споживачів відбувся круглий стіл на тему: "Актуальні проблеми правового захисту споживачів в Україні".
  На розгляд було винесено такі питання:
    1. "Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності продавців (виробників) як ефективний спосіб захисту прав споживачів";
    2. "Практика розгляду цивільних справ за позовами про захист прав споживачів";
    3. "Відшкодування шкоди, заподіяної споживачу у разі придбання ним товарів неналежної якості";
    4. "Публічно-правові форми захисту прав неповнолітніх у сфері товарообігу тютюнових та алкогольних напоїв";
    5. "Реформування системи захисту прав споживачів на ринку фінансових послуг".

         
Даний захід дав можливість учням поглибити свої знання у сфері правового захисту прав споживачів в Україні, обговорити актуальні проблеми у цих питаннях, зробити відповідні висновки, зокрема необхідність подальшого вдосконалення законодавства України у сфері захисту прав споживачів; необхідність надання ширших повноважень громадським організаціям, що займаються захистом прав споживачів; встановлення більш жорстких обмежень та санкцій стосовно захисту прав неповнолітніх у сфері товарообігу тютюнових та алкогольних виробів.

 

З метою підвищення ефективності профорієнтаційної роботи ПТНЗ серед учнівської молоді та підняття престижу робітничих професій 27 лютого 2013 року на базі Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею відбувся міський підсумковий захід в рамках декади робітничих професій металургії та гірничодобувної промисловості.

Учасниками заходу були представники 5 ліцеїв міста Криворізький професійний гірничо-металургійний ліцей, Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування, Криворізький професійний гірничо-електромеханічний ліцей, Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей, Криворізький професійний транспортно-металургійний ліцей, що ведуть підготовку робітників гірничо-металургійного профілю для підприємств регіону.

На захід були запрошені учні загальноосвітніх шкіл Саксаганського району, представники підприємств-замовників кадрів (ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат»), міського центру зайнятості, профспілки металургів і гірників, випускники ліцею – молоді спеціалісти ПАТ «КЗРК».

Профільні ліцеї представили технічну творчість та виставки-презентації професій, за якими здійснюється підготовка.

Майстер виробничого навчання Володимир Бибик ознайомив учнів шкіл з  роботою навчально-тренувального гірничого полігону. Майстер виробничого навчання Сергій Чирва продемонстрував роботу діючої скреперної лебідки. Бібліотекар ліцею Олександра Більчик ознайомила присутніх з експозицією музею бойової та трудової слави.

В рамках декади пройшов обласний огляд-конкурс «Професійний калейдоскоп» серед агітаційно-просвітницьких гуртів професійних ліцеїв міста.

Учні шкіл мали можливість отримати консультації спеціалістів міського центру зайнятості.

Такі профорієнтаційні заходи сприяють свідомому вибору молоддю майбутньої професії

    


20 лютого 2013 року напередодні 69-ї річниці визволення міста Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників в ліцеї пройшла зустріч педагогічного та учнівського колективів з учасниками хору "Ветеран", що діє в КЗ "Палац культури ім.Артема".Учні та педагоги ліцею мали змогу почути чудові задушевні пісні про Велику Вітчизняну війну, а також побачити  сповнених життя, наснаги молодих душею виконавців. Бурхливими оплесками дякували ліцеїсти за чудові пісні. 

 З перемогою!

В І півріччі 2012–2013 н.р. учні групи №5 за професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання" під керівництвом  викладача  фізики Патерило Тетяни Миколаївни  прийняли участь у Національному турі Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності „Енергія і середовище”, який проводиться в рамках міжнародної освітньої програми SPARE (шкільна освітня програма з питань змін клімату та енергетики) та всесвітньої декади ООН "Освіта для сталого розвитку” за підтримки Норвезького товариства охорони природи і INFORSE Europe (Європейська мережа розвитку сталої енергетики).
 У номінації «Теоретична робота» було представлено проект «Енергозбереження в побуті - турбота про себе, свою сім'ю, навколишній світ». Робота пройшла конкурсний відбір.  

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!  

У січні 2013 року редакцією журналу «Профтехосвіта» видавництва «Шкільний світ» підбито підсумки конкурсу на кращі сценарії виховних заходів, присвячених Святу першого дзвоника та випускного вечора у системі ПТО. 120 методичних розробок виховних та позаурочних заходів з різних регіонів України було надано на розгляд журі. Педагоги ліцею Патерило Тетяна Миколаївна, викладач фізики та  Купчина Юлія Ігорівна, викладач хімії  представили на розгляд журі методичну розробку Свята першого дзвоника. І - як підсумок - Диплом ІІ ступеня. Так тримати!!!  

 22 січня 2013 року в ліцеї проходив єдиний урок «Соборна мати - Україна, одна на всіх, як оберіг». Захід присвячений Дню Соборності України та вшануванню пам’яті юнаків-героїв, які загинули в бою під Крутами. (Детальніше - на сторінці "Наша бібліотека").
19 грудня 2012 року в рамках роботи міської секції викладачів іноземних мов на базі ліцею пройшов проблемний семінар "Особливості навчання іноземних мов в ПТНЗ: пріоритети і завдання". В рамках роботи семінару відкритий захід провела викладач англійської мови Левковська А.В. на тему: "Я, моя сімя, друзі". Методичною метою відкритого заходу було раціональне поєднання різних форм організації навчальної діяльності учнів. 
 
  
 
5 грудня 2012 року на відзначення Всесвітнього дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми на базі Центру превентивного виховання (КПГМЛ) відбувся практичний семінар учасників виховного процесу ПТНЗ міста Кривого Рогу. В програмі семінару: - презентація перспективного досвіду ПТНЗ щодо формування потреби у здоровому способі життя; - інноваційні форми та методи боротьби зі шкідливими звичками, ВІЛ інфекцією та СНІДом. Найбільш цікавою була практична частина семінару – це тренінги для 4-х груп учасників виховного процесу. Психологи Денгаур Г.А. (КПГМЛ), Корчевська В.Л. (КПТМЛ) та Гловацька Л.В.(КПГЕМЛ) провели тренінг «Твоє життя – твій вибір» з лідерами учнівського самоврядування ПТНЗ міста.
29 листопада 2012 року в ліцеї пройшов міський конкурс "Викладач року - 2012". Головною метою конкурсу було підвищення професійної компетентності педагогів, їх активізація та удосконалення роботи щодо забезпечення якісного навчання учнів засобпми сучасних технологій навчання, оптимальних форм і методів навчання. Конкурс проходив у два етапи. На першому етапі учасники надавали матеріали творчого доробку. На другому етапі конкурсанти представляли візитну картку та фрагмент уроку або майстер-клас. Наш ліцей представляла викладач хімії Купчина Юлія Ігорівна, яка відзначена у номінації "Надія профтехосвіти".
  
20 листопада 2012 року   в рамках роботи міської методичної секції заступників директора з навчальної роботи на базі ліцею пройшов   семінар на тему "Школа зростання молодого викладача". З вступним словом до присутніх звернулася методист КрММЦ ПТО Кичук С.Є. Заступник директора з НР Цикалова О.Г. ознайомила присутніх з системою роботи КПГМЛ з молодими викладачами. Методист ліцею Вдовиченко М.М. провела практичне заняття "Як заслужити авторитет молодому вчителю?". Молоді викладачі ліцею Маляренко В.В., Таран К.В., Купчина Ю.І. провели відкриті уроки, які отримали схвальні відгуки гостей. Психолог ліцею Денгаур Г.А. провела тренінг "Субординація та повага: як знайти золоту середину". Засідання відбулося в дружній обстановці, де педагоги ділились досвідом роботи. 
25 жовтня 2012 року   на виконання регіональної цільової соціальної програми «Молодь Дніпропетровщини на 2012-2021 роки» та з метою сприяння реалізації творчого потенціалу учнівської молоді на базі ліцею відбулася установча конференція лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ м.Кривого Рогу. Учні-лідери самоврядування презентували зміст роботи учнівського самоврядування у навчальних закладах, узгодили план роботи Школи на поточний рік. Наш навчальний заклад представляли Бондарєва Катя і Кім Данило. Вони запропонували такі форми роботи лідерів в напрямку "Молодь для молоді". Підвела підсумки конференції та дала корисні поради та настанови методист Криворізького міського методичного центру ПТО Керницька Т.В.
  
     
 
28 вересня 2012 року в ліцеї відбувся День здоров"я. Другий рік поспіль весь колектив навчального закладу іде н
Офіційні ресурси

Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
статистика сайта
Всего: 18
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0

Октябрят: 17
Пионеров: 0
Помощников:
Модераторов: 0
Инквизиторов:
Замов.админа:
V.I.P:

Парней: 14
Девушек: 4
Copyright MyCorp © 2020
КРИВОРІЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЛІЦЕЙ