Чт, 04.06.2020, 3:20:08
КРИВОРІЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЛІЦЕЙ
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть сайт
javascript:// javascript://
Всего ответов: 1135
kpgml.at.ua/
Офіційні ресурси
Методична робота

 Методична робота займає провідне місце в роботі педагогічного колективу і здійснюється у відповідності до нормативно-правових актів і розділу «Методична робота» річного плану роботи.

У ліцеї працює 7 методичних комісій педагогічних працівників за напрямками:

-  природничо-математичних дисциплін (голова комісії Дергунова Л.М.);
-  суспільно-гуманітарних дисциплін (голова комісії Сокур Л.В.);
-  гарячої обробки металів (голова комісії Мараховська Н.С.);
-  гірничих професій  (голова комісії Скорик С.І..);
-  електрослюсарних професій (голова комісії Совдагарова Л.Б.)
-  класних керівників (голова комісії Патерило Т.М.).

-  викладачів фізичної культури та захисту Вітчизни (голова комісії Мараховський Ю.П.)


   Досвідчені педагоги ліцею знаходяться у постійному творчому пошуку нових ефективних педагогічних технологій, працюють над створенням посібників та методичних матеріалів, впроваджують освітні інноваційні технології в навчально-виховний процес.

Інноваційна діяльність педколективу полягає в тому, що викладачі і майстри виробничого навчання запроваджують на уроках нові форми, методи навчання (диференційний підхід до учнів в процесі навчання, метод вирішення проблемних ситуацій, метод імітаційних конкретних виробничих ситуацій, групові форми роботи на уроках), практикують проведення різних типів уроків, а саме: уроки-лекції, уроки-диспути, уроки-семінари, уроки-заліки, уроки-екскурсії, уроки-консультації тощо.

За останні 3 роки повністю оновлено методичний кабінет: придбано комплект меблів, оформлені сучасні стенди, які відображають основні напрямки методичної роботи, придбані технічні засоби навчання – комп’ютер, принтер, мультимедійний проектор, відеомагнітофон, зібрані «портфелі» досягнень педпрацівників, організована постійно діюча виставка кращих методичних розробок, доповідей, дидактичних матеріалів передового педагогічного і методичного досвіду.

  ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ПТО ОБЛАСТІ, ЯКІ ВИЗНАЧЕНІ 

НА 2014-2015 Н.Р.:

     

  1. Впровадження заходів  децентралізації через делегування  повноважень  управління освітою навчальним закладам, стимулювання конкуренції між ПТНЗ різних форм власності і підпорядкування, зменшення  документообігу та всебічне  запровадження електронних форм передачі інформації.
  2.   Впровадження у навчальний процес нових законодавчих актів з питань формування трудового робітничого потенціалу до потреб ринку праці, організація роботи творчих груп педпрацівників ПТНЗ з  напрацювання спільно з департаментом ПТО МОН України  проектів нових законодавчих, нормативних документів в галузі профтехосвіти, розробка державних стандартів ПТО з конкретних професій.
  3. Використання міжнародного досвіду у сфері ПТО  для  впровадження інноваційних підходів у навчанні, оновлення  змісту професійної освіти і навчання , визначення графіку навчального процесу в умовах надзвичайного стану та режиму економії  енергоносіїв в державі.
  4. Методичний супровід запровадження новоприйнятого Порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників ПТНЗ, посилення ролі НМЦ ПТО у наданні адресної практичної допомоги безпосередньо  керівнику,педагогу ПТНЗ.
  5. Організація моніторингових досліджень для визначення якості освіти та перспектив розвитку ПТО.
  6. Запровадження нової моделі виховної роботи серед учасників навчально-виховного процесу, що базується на формуванні патріотизму та єдиної національної ідеї  у період загрози порушення цілісності України.
  7. Запровадження нових активних форм роботи з творчо-обдарованою учнівською молоддю ПТНЗ.

 

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ПРОФТЕХОСВІТИ

У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

Ефективне забезпечення науково-методичного супроводу професійної діяльності педагогічних працівників через впровадження у навчально-виховний процес сучасних виробничих, педагогічних, інформаційно-комунікаційних технологій

 

 Педагогічний колектив Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею працює над єдиною методичною проблемою:

«Від інноваційного змісту освіти через педагогічну майстерність викладача та майстра виробничого навчання до формування особистості учня та підготовки його до життя в сучасних умовах».

  Мета: підвищення якості навчально-виховного процесу, що відповідає сучасним вимогам,шляхом удосконалення професійної майстерності педагогічних кадрів.

Завдання: 1. Активне впровадження й використання досягнень та рекомендацій психолого-педагогічної науки;

2. Вивчення, впровадження й використання досягнень педагогів-новаторів у практиці роботи педагогічного колективу ліцею.

 3. Впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес.

4. Розвиток світогляду, професійних і морально-особистісних рис членів педагогічного колективу шляхом самоосвіти і самовдосконалення. 

 

 

 
Офіційні ресурси

Пошук
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
статистика сайта
Всего: 18
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0

Октябрят: 17
Пионеров: 0
Помощников:
Модераторов: 0
Инквизиторов:
Замов.админа:
V.I.P:

Парней: 14
Девушек: 4
Copyright MyCorp © 2020
КРИВОРІЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЛІЦЕЙ