Пт, 27.12.2024, 1:59:00
КРИВОРІЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЛІЦЕЙ
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть сайт
javascript:; javascript:;
Всего ответов: 1145
kpgml.at.ua/
Офіційні ресурси

ЗВІТ 

ДИРЕКТОРА КРИВОРІЗЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНОГО ЛІЦЕЮ ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ   

ЗА 2014-2015н.р.

Шановні колеги!

Вітаю Вас із закінченням навчального року. Бажаю вам гарно і плідно провести свою відпустку. Сьогодні ми з Вами підводимо підсумки діяльності ліцею з реалізації пріоритетних напрямків роботи профтехосвіти за 2014-2015 навчальний рік. Діяльність навчального закладу була скорегована на виконання завдань головних законодавчих актів у галузі освіти: Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, Законів України „Про освіту”, „Про профтехосвіту”, інших законодавчих та нормативних документів Верховної Ради України, Указів Президента України, Постанов Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства освіти і науки, документів і розпоряджень обласних та регіональних органів влади.  

В основу планування навчального закладу покладено вимоги підсумкової колегії МОН України від 22 серпня 2014р. «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2013/2014 навчальному році та завдання на 2014/2015 навчальний рік».

Робота ліцею була направлена на  виконання таких пріоритетів ПТО:

  • Виконання плану держзамовлення.
  • Створення навчально-практичного центру гірничого профілю.
  •     Підвищення якості професійної підготовки через впровадження у навчальний процес сучасних педагогічних і виробничих технологій
  •     Удосконалення навчально - матеріальної бази.
  •     Ліцензування нових професій.
  •     Забезпечення соціального захисту  учнів, в першу чергу  пільгових категорій.
  •       Соціальна реклама престижності робітничої професії.
  • Участь у розробці державних стандартів ПТО з конкретних професій («Прохідник»)
  •    Підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
  • Запровадження нової моделі виховної роботи серед учасників навчально-виховного процесу, що базується на формуванні патріотизму та єдиної національної ідеї у період загрози порушення цілісності України.
  • Запровадження нових активних форм роботи з творчо обдарованою учнівською молоддю.  

Протягом 2014-2015 навчального року педагогічний колектив ліцею працював над заключним етапом єдиної методичної проблеми: «Від інноваційного змісту освіти  через педагогічну майстерність викладача та майстра виробничого навчання до формування особистості учня та підготовки його до життя в сучасних умовах». Результатом роботи над темою є удосконалення методики, підвищення ефективності проведення усіх видів навчальних занять; підготовка навчально-методичних матеріалів, що відповідають сучасному станові науки, вимогам педагогіки та психології; удосконалення існуючих і впровадження нових форм, методів і засобів навчання та виховання, впровадження в навчальний процес передового педагогічного досвіду, нових інформаційних технологій; удосконалення навчально-методичного забезпечення.

           Робота колективу ліцею була спрямована на самовдосконалення та осучаснення з метою забезпечення рівня доступу до якісної освіти, соціального захисту учасників навчально-виховного процесу, приведення функцій закладу до потреб регіону , наближення змісту навчально-виховного процесу до сучасних технологій виробництва.

 Держзамовлення в 2014-2015 навчальному році виконано на 100 відсотків. Але, разом з тим, спостерігається тенденція збільшення втрат контингенту – 32особи. Це дуже високий показник. Все це – якість проведення профорієнтаційної роботи. Разом з тим, хочеться відзначити позитивні зміни щодо надання платних послуг. У порівнянні: 2011р – 75 осіб, 2012р -85 осіб, 2013р -100 осіб, 2014р-2015р. - 166 осіб. У формуванні контингенту платних груп хочеться відзначити позитивну роботу майстра виробничого навчання Цегельського В.І. з базовим підприємством  КП «Швидкісний трамвай».  

 Від виробничої діяльності надійшло  17441  тисяча гривень,  від   надання платних послуг – 38660 тисяч гривень.  

В цьому навчальному році проліцензовано дві професії: «Машиніст бурових установок» і «Машиніст бурових установок, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, прохідник» та продовжено термін ліцензії з професій «Електрогазозварник, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, стропальник» та «Прохідник, машиніст прохідницького комплексу, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування».

Продовжується співпраця з підприємствами, замовниками кадрів: ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», на базі якого створена і працює піклувальна рада міста, у склад якої входять навчальні заклади гірничо-металургійного профілю. Майбутніх робітників ліцей готує і для ПАТ «Євраз Суха Балка», ПАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат», ПрАТ «Криворізький завод гірничого обладнання», АТЗТ «Електромашпромсервіс», Концерн «Стальпромбуд», ПАТ «Криворіжіндустрбуд», КП «Швидкісний трамвай», КП «Міський тролейбус»,   приватні підприємства автосервісу та торгівлі. Виробниче навчання та виробничу практику учні проходять на структурних підрозділах цих підприємств. Звісно, виникали деякі труднощі щодо проходження виробничого навчання та практики. Не всі керівники груп своєчасно надають необхідну документацію.    

Одним з важливих питань  для навчального закладу є виконання навчальних планів і програм.  Поточний рік навчальний заклад закінчив з непоганими результатами. Учні другого курсу склали Державну підсумкову атестацію з математики, фізики та української мови. Загальна якість знань – 40%.

В цьому році кількість випускників складає  179 учнів.    Диплом з відзнакою отримали 12 учнів.  Підвищений розряд -  12 учнів. За рівнем досягнутої кваліфікації закінчили 14 учнів.

Попереду – болюче питання -  працевлаштування випускників 2015 року. Це питання знаходиться на постійному контролі в прокуратурі та Департаменті освіти і науки. Тому керівники випускних груп повинні надати всі підтверджуючі документи. Особлива увага повинна приділятися питанню працевлаштування учнів-сиріт . 

Осучасненню змісту професійної освіти сприяло впровадження інноваційних технологій, участь в міських, обласних виставках та ярмарках, олімпіадах та інших заходах, що дає можливість обміну досвідом роботи, забезпечення розвитку учнівської та педагогічної творчості.

Протягом  2014-2015 н.р. на базі ліцею були проведені засідання міської секції методистів; засідання секції бібліотечних працівників, засідання секції гарячої обробки металів та охорони праці (відкритий урок провели майстри виробничого навчання Товпак р.А. та Гавриленко О.Я). 

У 2014-2015 н.р. учні  та педагоги ліцею брали участь в олімпіадах, конкурсах, виставках.

Учень групи №5 Бацемакін П. взяв участь в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії і зайняв почесне ІІ місце (викладач Рябко М.Ю.).

Учениця групи №8 Перець М. стала переможницею ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (викладач Вдовиченко М.М.).

Учень групи №7 Зибін В. взяв участь в обласній олімпіаді з інформатики і зайняв ІІІ місце (викладач Маляренко В.В.).

Учень групи №8 Цуманець В. брав участь в обласному конкурсі екологічних проектів і зайняв ІІ місце (викладач Тротнер В.В.).

Учень групи № 15 Леванов М.  взяв участь в міському конкурсі правознавців і зайняв ІІ місце (викладач Цикалова О.Г.).

Викладач спецдисциплін Мараховська Н.С. взяла участь в методичному фестивалі «ПТО Дніпропетровщини - 2015» з професії «Електрогазозварник».

Викладач біології та географії Тротнер В.В. взяла участь в міському конкурсі «ЕКО-об'єктив» і зайняла І та ІІІ місця.

 Викладач спецдисциплін Скорик С.І., учні груп гірничого профілю №№1,9, майстри виробничого навчання гірничого профілю взяли участь в урочистому відкритті Декади професій металургійної галузі та гірничовидобувної промисловості.    

 Методист ліцею Вдовиченко М.М. взяла участь в   конкурсі від журналу «Профтехосвіта» -  Профтехосвіта на зламі століть – і зайняла ІІ місце.

Майстер виробничого навчання Гавриленко О.Я. взяв участь у міському конкурсі «Майстер виробничого навчання - 2015».

Викладач  фізики Патерило Т.М. та учні групи №8 Бандура В. та Купцова О. взяли участь в міському конкурсі з енергозбереження, який проходив в Криворізькому технічному університеті.

Викладач спецдисциплін Совдагарова Л.Б. взяла участь в обласній виставці технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Викладач інформатики Маляренко В.В. взяла участь в міському конкурсі «Класний керівник - 2015».

 Викладач спецдисциплін Скорик С.І., майстер в/н Бибик В.С. входили до складу міської творчої групи по розробці державних стандартів за професією «Прохідник».

Бібліотекар ліцею Більчик О.Ф. в рамках роботи міської секції бібліотекарів провела «Бібліографічний марафон».

Викладач світової літератури Бондарєва Л.А. для педагогів та учнів ліцею провела театралізоване дійство «Снігова королева», а також Шевченківський марафон та «Різдвяні турботи».

Учні ліцею взяли участь в обласному конкурсі з Веб-дизайну, в конкурсі ім.. Петра Яцика, в інтернет-олімпіадах з фізики, математики.

  Викладач  Купчина Ю.І. пройшла навчання у  Школі класного керівника.

Працюючи над реалізацією нової моделі виховної роботи серед учасників навчально-виховного процесу, що базується на формуванні патріотизму та єдиної національної ідеї у період загрози порушення цілісності України, педагогічний колектив ліцею організовував і проводив з учнівським колективом роботу, яка включала в себе формування національної самосвідомості, розвиненої духовності, моральної, художньо-естетичної, екологічної, правової, трудової й фізичної культури, розвиток індивідуальних здібностей і талантів. Серед заходів цього напрямку слід відзначити:

  • Проведення акції зі збору коштів для поранених в зоні АТО, що проходили курс лікування в КП «Друга міська лікарня»;
  • Проведення уроків мужності (Рябко М.Ю., Більчик О.Ф., Денгаур Г.А.);
  • Традиційне Свято осені;
  • Участь в обласному просвітницькому творчому заході для учнів ПТНЗ області «Ми проти насильства і жорстокості» (Передерій С.. зняв відеоролик   - ІІІ місце);
  • Участь в міському конкурсі агітколективів «Молодь за здоровий спосіб життя» - ІІІ місце;
  • Свято вулиці Бикова;
  • Відвідування музеїв в КЗШ №72, гімназії №91, бібліотек: №24,№26.
  • Святкування 70-річчя навчального закладу;
  • Огляд художньої самодіяльності.

Усвідомлюючи важливість збереження здоров'я  учнів, викладачі фізвиховання проводять «День здоров'я», залучають учнів до купання на Водохреща; відремонтовано тенісну кімнату, гурт «Козацька розвага» під керівництвом Мараховського Ю.П. бере участь у всіх ліцейних та міських заходах.

Педагогічний колектив ліцею значну увагу приділяє питанням соціального захисту учнів та створенню належних побутових умов для них, особливо дітей пільгової категорії.  Протягом року в ліцеї навчалось 19 учні  з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. На Новорічні свята 52 учні ліцею отримали подарунки та матеріальні заохочення.  

Заступник директора з НВР Клещенко І.М. нагороджена медаллю «Майбутнє – в єдності поколінь» від Криворізької міської асоціації «Комсомолець Кривбасу» за високі досягнення у галузі навчання та виховання учнівської молоді в пам'ять Юрія Андрійовича Янченка, викладача Криворізького педагогічного інституту.

 Велика увага приділяється роботі по підвищенню педагогічного та професійного рівня організаторів навчально-виховного процесу. Протягом 2014-2015 навчального року пройшли курси підвищення кваліфікації:

  • при Донецькому інституті післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників - 6 осіб;
  • При Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти   – 3 особи .

Викладачі  спецдисциплін та майстри виробничого навчання гірничого профілю пройшли стажування на базовому підприємстві ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат».

  Значна увага в ліцеї приділяється покращенню матеріально-технічної бази та проведення поточних ремонтів у підготовці до нового навчального року. Звісно, коштів ніхто не виділяє, все робиться силами наших працівників та учнів. Зроблено капітальний ремонт  в кабінетах №№209, 210, 213, 214.

 Проводиться косметичний ремонт слюсарної №1,2, електромонтажної майстерень, відремонтовано покрівлю площею 120м.кв., оштукатурено цоколь виробничих майстерень.

Підсумовуючи результати навчально-виховної роботи у 2014-2015 н.р. педагогічний  колектив ставить перед собою за мету вирішити такі завдання у 2015-2016 навчальному році:

  • Виконання плану держзамовлення.
  • Створення навчально-практичного центру гірничого профілю.
  •      Підвищувати якість професійної підготовки через впровадження у навчальний процес сучасних педагогічних і виробничих технологій .
  • Постійно удосконалювати навчально - матеріальну базу (сучасний   інструмент, обладнання, методична література, комп’ютерні програми, електронні підручники і посібники).
  • Продовжувати ліцензування нових професій.
  • Активно стимулювати учнів до самостійної діяльності, самоосвіти.
  • Забезпечити соціальний захист  учнів, в першу чергу  пільгових категорій.
  •  Проводити патріотичне та фізичне виховання учнів.

         Профтехосвіта переживає складні часи і працювати нам буде нелегко, і тому завдання  кожного педагогічного працівника ліцею – це підготовка конкурентоспроможного мобільного працівника засобами поєднання національних освітніх традицій та передового професійного досвіду; гнучкості у реагуванні на суспільні зміни і явища.

           Проводячи аналіз роботи колективу ліцею в поточному навчальному році, зазначимо, що на сьогоднішній день найважливіше завдання всього колективу – це посилена профорієнтаційна робота. Тому всіх закликаю серйозно віднестись до цього питання, щоб новий навчальний рік зустріти з гарними результатами.     

 

 

 ЗВІТ ДИРЕКТОРА ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ  КПГМЛ 

ЗА 2013-2014н.р.

Шановні колеги!

        Вітаю Вас із закінченням навчального року. Бажаю вам гарно і плідно провести свою відпустку. Сьогодні ми з Вами підводимо підсумки діяльності ліцею з реалізації пріоритетних напрямків роботи профтехосвіти за 2013-2014 навчальний рік. Протягом навчального року ліцей працював, реалізуючи основі положення «Національної доктрини розвитку освіти», виконуючи завдання реформування професійно – технічної освіти відповідно до законів України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту».

Протягом 2013-2014 навчального року в ліцеї реалізовувалися такі напрямки діяльності, які мали на меті покращити якість професійної підготовки. Проблеми, що поставлені сьогоденням, у поєднанні з дефіцитом кваліфікованих робітників, спонукають до розробки системи якісно нової підготовки робітничих кадрів з чітким визначенням завдань та пріоритетів, які сприяли б успішній взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади, державної служби зайнятості населення, роботодавців, громадськості, батьків та навчальних закладів.

 Робота колективу ліцею була спрямована на самовдосконалення та осучаснення з метою забезпечення рівня доступу до якісної освіти, соціального захисту учасників навчально-виховного процесу, приведення функцій закладу до потреб регіону , наближення змісту навчально-виховного процесу до сучасних технологій виробництва.

У поточному навчальному році було продовжено роботу над  методичною темою: «Від інноваційного змісту освіти через педагогічну майстерність викладача та майстра виробничого навчання до формування особистості учня та підготовки його до життя в сучасних умовах». Результатом роботи над темою є удосконалення методики, підвищення ефективності проведення усіх видів навчальних занять; підготовка   навчально-методичних матеріалів, що відповідають сучасному станові науки, вимогам педагогіки та психології; удосконалення існуючих і впровадження нових форм, методів і засобів навчання та виховання, впровадження в навчальний процес передового педагогічного досвіду, нових інформаційних технологій; удосконалення навчально-методичного забезпечення.

Осучасненню змісту професійної освіти сприяло впровадження інноваційних проектів, участь в міських, обласних виставках та ярмарках, олімпіадах та інших заходах, що дає можливість обміну досвідом роботи, забезпечення розвитку учнівської та педагогічної творчості.

Протягом 2013-2014 навчального року на базі ліцею були проведені засідання міської секції заступників директорів з навчально-виховної роботи; засідання секції енергетичних професій і професій радіоелектроніки та охорони праці (відкритий урок провели викладачі Совдагарова Л.Б. та Маляренко В.В.); засідання школи професійної майстерності; спільне засідання секції викладачів математики та інформатики (відкритий урок провели Таран К.В. та Маляренко В.В.); секція викладачів основ Захисту Вітчизни.  

Викладач  Совдагарова Л.Б. пройшла навчання у  Школі класного керівника, а майстри виробничого навчання Паладій О.А. та Новіков О.М. – у Школі профорієнтатора.

Учень групи №5 Ткаченко О. взяв участь у міській олімпіаді зі спецтехнології електротехнічного профілю (ІІ місце) та в міській олімпіаді з охорони праці (І місце).  Викладач спецдисциплін Скорик С.І. та учні групи №4 Прокопчук М. та Гайдук А. брали участь у міській конференції серед учнів ПТНЗ гірничого профілю. Методист ліцею Вдовиченко М.М., викладач спецдисциплін Скорик С.І., та учні групи №4  Прокопчук М. та Гайдук А. представляли ліцей на урочистому закритті декади робітничих професій металургійної галузі та гірничовидобувної промисловості.  

Методист ліцею взяла участь в обласному конкурсі «Профорієнтатор року» серед педпрацівників  ПТНЗ.

Майстер виробничого навчання Бибик В.С. взяв участь у Всеукраїнському фестивалі навчальних фільмів «Урок майстра».

Викладач фізики Патерило Т.М. взяла участь в обласному конкурсі серед викладачів фізики «Віртуальний фестиваль методичної майстерності» і нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.

Викладач біології та географії Тротнер В.В. взяла участь у Всеукраїнському екологічному проекті, презентувала власну книгу.

Майстер виробничого навчання Передерій С.П. взяв участь в міському конкурсі «Майстер в/н-2014» за професією «Слюсар з ремонту автомобілів» і зайняв ІІІ місце.

Викладачі спецдисциплін Скорик С.І., Мараховська Н.С., Совдагарова Л.Б. презентували роботу гуртків технічної творчості та надали матеріали на підсумковий огляд технічної творчості.

Заступник директора з НВР Клещенко І.М. презентувала матеріали на обласній виставці «Ярмарка виховних технологій» і зайняла ІІ місце.

Викладач хімії Купчина Ю.І. підготувала матеріали для участі у Всеукраїнському конкурсі з охорони праці.

Учні ліцею взяли участь в обласному конкурсі з Веб-дизайну, в конкурсі імені Петра Яцика, в обласних олімпіадах з української мови та літератури, математики, інформатики.

-  Зайняте ІІ місце в конкурсі-фестивалі «Молодь обирає здоровий спосіб життя» серед учнів ПТНЗ м. Кривого Рогу

 -  зайняте ІІІ місце в міському конкурсі «ЛІДЕР РОКУ – 2014» серед учнів ПТНЗ, активну життєву позицію, лідерство.  

  - учень гр.5 Ткаченко Олександр нагороджений Грамотою за активну участь в організації учнівського самоврядування, свідому громадянську позицію, лідерство (на звітній конференції)

 -  Викладач української мови та літератури Бондарєва Л.А. нагороджена Грамотою від Криворізької міської асоціації «Комсомолець Кривбасу». за примноження героїчних і трудових традицій, пропаганди профтехосвіти та підвищення іміджу робітничих професій

 - учень гр.№4 Кухарський Максим нагороджений Грамотою за перемогу в літературному конкурсі серед учнів ПТНЗ «Струни серця» в номінації «Краса любові»

-   Бондарєва Катерина, гр.6 отримала Сертифікат слухача Школи молодого лідера Дніпропетровської обласної державної адміністрації

- Навчальний заклад зайняв І місце по Кривому Рогу та ІІ місце по області в обласному фестивалі художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти»

Велика увага приділяється роботі по підвищенню педагогічного та професійного рівня організаторів навчально-виховного процесу. Протягом 2013-2014 навчального року пройшли курси підвищення кваліфікації:

  • при Донецькому інституті післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників - 9 осіб;
  • При Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти   – 6 осіб.

На жаль, залишається відкритим питання проходження стажування викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання.

 Держзамовлення в 2013-2014 навчальному році виконано на 100 відсотків. Але, разом з тим, спостерігається тенденція збільшення втрат контингенту – 27осіб. Це дуже високий показник. Все це – якість проведення профорієнтаційної роботи. Разом з тим, хочеться відзначити позитивні зміни щодо надання платних послуг. У порівнянні: 2011р – 75 осіб, 2012р -85 осіб, 2013р -100 осіб, 2014р-50 осіб. У формуванні контингенту платних груп хочеться відзначити позитивну роботу майстра виробничого навчання  Цегельського В.І. Завдяки його ініціативі більше 20 слухачів пройшли навчання в ліцеї. Відповідно зросли і фінансові  надходження в бюджет країни (на жаль, не ліцею). Від виробничої діяльності та наданні платних послуг в 2013 році в казну надійшло 293тисячі гривень, в 2014 році – 138 тисяч гривень.

  В цьому році велась допрофесійна підготовка учнів  з загальноосвітньої школи №31 за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Укладено угоду на новий навчальний рік на допрофесійну підготовку за професією «Оператор комп’ютерної верстки».

Продовжується співпраця з підприємствами, замовниками кадрів: ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», на базі якого створена і працює піклувальна рада міста, у склад якої входять навчальні заклади гірничо-металургійного профілю. Майбутніх робітників ліцей готує і для ПАТ «Євраз Суха Балка», ПАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат», ПрАТ «Криворізький завод гірничого обладнання», АТЗТ «Електромашпромсервіс», Концерн «Стальпромбуд», ПАТ «Криворіжіндустрбуд», КП «Міський трамвай», КП «Міський тролейбус»,   приватні підприємства автосервісу та торгівлі. Виробниче навчання та виробничу практику учні проходять на структурних підрозділах цих підприємств. Звісно, були деякі труднощі щодо проходження виробничого навчання, так як деякі наші учні не усвідомлюють того, як вони себе зарекомендують на підприємстві, так і буде вирішуватись в подальшому питання працевлаштування. Особливо це стосується учнів пільгової категорії.    

Одним з важливих питань  для навчального закладу є виконання навчальних планів і програм.  Поточний рік навчальний заклад закінчив з непоганими результатами. Учні другого курсу склали Державну підсумкову атестацію з математики, фізики та української мови. Загальна якість знань – 42%.

В цьому році кількість випускників складає  207 учнів.    Диплом з відзнакою отримають 19 учнів.  Підвищений розряд -  19 учнів. За рівнем досягнутої кваліфікації закінчили 8 учнів.

   Тепер виникають деякі труднощі щодо працевлаштування випускників 2014 року. Це питання знаходиться на постійному контролі в прокуратурі та Департаменті освіти і науки. Тому керівники випускних груп повинні надати всі підтверджуючі документи. Особлива увага повинна приділятися питанню працевлаштування учнів-сиріт . 

Педагогічний колектив ліцею значну увагу приділяє питанням соціального захисту учнів та створенню належних побутових умов для них, особливо дітей пільгової категорії.  Протягом року в ліцеї навчалось 18 учні  з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Всі учні отримували подарунки та матеріальні заохочення.  

  Значна увага в ліцеї приділяється покращенню матеріально-технічної бази та проведення поточних ремонтів у підготовці до нового навчального року.  Зроблено капітальний ремонт приймальної комісії, замінено вікна в педкабінеті, Центрі превентивного виховання, кабінеті заступника директора з НВР. Здійснено ремонт покрівлі в І корпусі та кімнаті майстрів, частково відремонтовано актову залу, пофарбовано спортивний майданчик.

Зроблено косметичний ремонт в кабінетах №315, 204.

Хочу відмітити наш господарчий персонал, який докладає усіх зусиль, щоб 100відсотково підготувати навчальний заклад до роботи в новому навчальному році.

Підсумовуючи результати навчально-виховної роботи у 2013-2014 н.р. педагогічний  колектив ставить перед собою за мету вирішити такі завдання у 2014-2015 навчальному році:

  • Виконання плану держзамовлення.
  • Створення навчально-практичного центру гірничого профілю.
  •      Підвищувати якість професійної підготовки через впровадження у навчальний процес сучасних педагогічних і виробничих технологій .
  • Постійно удосконалювати навчально - матеріальну базу (сучасний   інструмент, обладнання, методична література, комп’ютерні програми, електронні підручники і посібники).
  • Продовжувати ліцензування нових професій.
  • Активно стимулювати учнів до самостійної діяльності, самоосвіти.
  • Забезпечити соціальн
Офіційні ресурси

Пошук
Календар
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
статистика сайта
Всего: 24
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0

Октябрят: 23
Пионеров: 0
Помощников:
Модераторов: 0
Инквизиторов:
Замов.админа:
V.I.P:

Парней: 15
Девушек: 9
Copyright MyCorp © 2024
КРИВОРІЗЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЛІЦЕЙ